RELACJE FILMOWE

1 Bieg z Policją

W pierwszym Biegu z Policją wystartowało 165 osób, z czego 53 zawodników w kategorii Policja. Najlepszy zawodnik pokonał dystans 10 000 m w ciągu 31 minut i 31 sekund.

2 Bieg z Policją

239 zawodników ukończyło II Bieg z Policją, w tym 65 policjantów z całego kraju. Frekwencja uczestników wzrosła o ponad 47% w porównaniu z ubiegłym rokiem.

3 Bieg z Policją

297 zawodników ukończyło III Bieg z Policją, w tym 80 policjantów z całego kraju. Frekwencja uczestników wzrosła o 28% w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Bieg z Policją i Mistrzostwa Polski Policjantów na dystansie 10 km zorganizowano już po raz trzeci. 25 sierpnia o godzinie 16:00 na starcie biegu stanęli zawodnicy z całego kraju a także Kenii, Białorusi, Ukrainy i Hiszpanii. Wśród policjantów wystartowało 80 zawodników z całej Polski.

4 Bieg z Policją

Prawie 400 biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło od tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów. Impreza ta jest już na stałe wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji.

5 Bieg z Policją

Prawie 400 biegaczy  walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po niecałych 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów. Bieg ukończyło 381 osób.

6 Bieg z Policją

Na starcie finału Biegu z Policją stanęło ponad 320 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty i na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji.

7 Bieg z Policją

Prawie 300 biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.